Metody dostaw w naszym sklepie

W naszym sklepie istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym opłaceniu zamówienia.
Odbiór możliwy  po wcześniejszym kontakcie z nami i odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00 pod adresem: ul. Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku Wielkopolskim.

Wraz z dostawa każdy Klient otrzymuje dowód sprzedaży w postaci faktury lub paragonu.

Tabela dostaw

* Czas dostawy nie jest czasem realizacji zamówienia.

Darmowe wysyłki dla zamówień od 150,00 zł!

Zapewni sobie tańszą lub całkowicie darmową wysyłkę! Dla zamówień od 89,99 zł obniżamy cenę Paczkomatów Inpost do kwoty 10,00 zł, natomiast od 150 zł proponujemy darmową wysyłkę kurierem Pocztex lub do Paczkomatu!

Dostępne metody płatności

Przelew bankowy: zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej podsumowanie zamówienia wraz z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność online: to forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez Przelewy24. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

Operatorem płatności „Przelewy24” jest spółka PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań), wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, REGON 301345068.